Stěrkované koupelny na klíč

Splněný sen bez starostí

Naši řemeslníci jsou sehraní a ve specifickém prostředí stěrkovaných koupelen se velmi dobře vyznají. Vědí přesně, jak udělat svou práci tak, aby navazující činnosti probíhaly hladce a bez komplikací. Proto se dokážeme špičkově postarat o rekonstrukce, úplně nově vznikající stěrkované koupelny, ale i samotnou stěrku do koupelny. V každém případě se můžete spolehnout na ušetřené nervy i čas a skutečně prémiový výsledek.

Jak funguje spolupráce při realizaci luxusní stěrky?

1

Telefonická
konzultace

Probereme základní body vašich potřeb a představ, ať už máte zcela jasno nebo teprve hledáte inspiraci.

2

Návrh

Na přání dáme vašim plánům jasnější podobu, a to pomocí kompletního návrhu stěrkované koupelny. Součástí návrhu je vizualizace, která vám pomůže představit si budoucí výsledek.

3

Vzorkování

V této fázi přichází na řadu výběr ze vzorků materiálů a vzorkování dekorů podle vašeho přání. Může probíhat v našem showroomu, kde máte možnost zažít desítky vzorků na vlastní smysly.

4

Rozvody

Po vzorkování už se naše sehraná parta řemeslníků vrhne na technické úpravy prostoru, tedy zejména rozvody vody, elektřiny a topení.

5

Zednická nebo
jiná příprava

Následuje důkladná zednická příprava, při které klademe důraz na dokonalý podklad pro realizaci stěrky. Zpravidla jde o vyrování stěn a rohů, instalaci podlahového topení nebo zpevnění podlah.

6

Realizace

A konečně přichází řada na dekorativní stěrku jako takovou. Postupujeme pečlivě, precizně a s plným respektem k původnímu návrhu a vašim představám.

7

Dokončení
a předání

Samozřejmostí je pro nás dokonalé začištění, instalace zařízovacích předmětů a provedení úklidu. Na úplném konci vám hotové dílo předáme.

Dokonalá koupelna na dosah.

Ozvěte se nám s jakoukoliv představou vaší vysněné koupelny, ať už zahrnuje betonovou stěrku nebo jiný dekorativní povrch. Probereme vše potřebné a společně najdeme řešení, které bude vám i vaší koupelně perfektně sedět.

+420 777 299 117 Kontaktujte nás

Realizace