Dekorativní malby

Svět nekonečných možností

Vidíte v naprosto jasných barvách a tvarech, jak by měla malba nebo písmomalba na zeď nebo fasádu vypadat, nebo spíš hledáte inspiraci a teprve se ve světě nástěnných maleb a dekorací rozhlížíte? Stačí říct, jsme tu pro vás a vaše sny. Naše provedení dekorace na zeď není svázané vůbec ničím, a máme tak v rukou nekonečné možnosti, ať už jde o dekoraci ložnice, obýváku, dětského pokoje, kuchyně nebo komerčních a jiných prostor (restaurace, kanceláře, recepce, dětské koutky atd.).

Jak funguje spolupráce při realizaci luxusní stěrky?

1

Telefonická
konzultace

Probereme základní body vašich potřeb a představ, ať už máte zcela jasno nebo teprve hledáte inspiraci.

2

Návrh

Potom dáme vašim plánům jasnější podobu, a to pomocí návrhu malby nebo písmomalby. Pomůže vám představit si budoucí výsledek.

3

Příprava
grafiky

Po odsouhlasení návrhu začneme s přípravou grafických podkladů, šablon a dalších prvků, které potřebujeme pro dokonalou realizaci.

4

Příprava
výškové techniky

Zejména u fasád a vysokých stropů naše příprava zahrnuje i zajištění výškové techniky.

5

Zednická nebo
jiná příprava

Poslední fází před samotnou realizací malby je důkladná zednická příprava přímo na místě, pomocí které si vytvoříme vhodný prostor pro malbu na zeď. Zpravidla jde o vyrovnání stěn a rohů (případně schodů) nebo o zpevnění stěn proti praskání.

6

Realizace

Následující fází je práce na nástěnné malbě nebo písmomalbě jako takové. Postupujeme pečlivě, precizně a s plným respektem k původnímu návrhu a vašim představám.

7

Dokončení
a předání

Samozřejmostí je pro nás dokonalé začištění a provedení úklidu. Na úplném konci vám hotové dílo předáme.

Vaše představy jsou naše zadání.

Ozvěte se s jakoukoliv představou dekorativní malby a společně najdeme tu nejlepší cestu, jak naplno využít potenciál funkčních ploch a prostoru jako takového.

+420 777 299 117 Kontaktujte nás

Realizace