Luxusní stěrky

Precizně provedené stěrky v nejvyšší kvalitě

Zámecká noblesa, moderní šmrnc nebo jemná přírodní krása? Ať už si od nás budete přát jakoukoliv stěrku na zeď nebo podlahu, do koupelny, obývacího pokoje, kuchyně, kanceláře, ale i do jakýchkoliv jiných prostor, můžete se spolehnout na špičkové provedení s kvalitou i v tom nejmenším detailu. Rádi poradíme s výběrem i celkovým laděním stylu. Pohledový beton, benátský štuk, imitace kamene, imitace betonu, imitace mramoru, travertino, pryskyřičná stěrka, cementová stěrka, epoxidová stěrka, betonová stěrka nebo marmorina, to všechno jsou dekorace na stěnu nebo podlahové stěrky, se kterými máme bohaté zkušenosti a nebojíme se o ně podělit. Přesvědčte se sami, že dekorativní stěrky prostě umíme.

A to zdaleka není všechno, stěrky umíme kdekoliv.
Zavolejte nám
a domluvíme se.

+420 777 299 117 Kontaktujte nás
Luxusní stěrky

Jak funguje spolupráce při realizaci luxusní stěrky?

1

Telefonická
konzultace

Probereme základní body vašich potřeb a představ, ať už máte zcela jasno nebo teprve hledáte inspiraci.

2

Návrh

Na přání dáme vašim plánům jasnější podobu, a to pomocí kompletního nebo částečného návrhu interiéru, který může vedle dekorace zahrnovat i nábytek a doplňky. Součástí návrhu je vizualizace, která vám pomůže představit si budoucí výsledek.

3

Výběr materiálu
a vzoru

V této fázi přichází na řadu výběr z existujících vzorků dekorací nebo vzorkování dekorů podle vašeho přání. Může probíhat v našem showroomu, kde máte možnost zažít desítky vzorků na vlastní smysly.

4

Zednická
příprava

Poté už se vrhneme na důkladnou zednickou přípravu přímo na místě, abychom si vytvořili vhodný podklad pro stěrku. Zpravidla jde o vyrovnání stěn a rohů (případně schodů) nebo o zpevnění podlahy proti praskání.

5

Realizace

Následující fází je práce na dekorativní stěrce jako takové. Postupujeme pečlivě, precizně a s plným respektem k původnímu návrhu a vašim představám.

6

Dokončení
a předání

Samozřejmostí je pro nás dokonalé začištění a provedení úklidu. Na úplném konci vám hotové dílo předáme.

Vyberte si barvu a vzor stěrky

Využijte náš vzorník, ponořte se do světa odstínů a textur nechte na sebe působit jejich náladu. Který ze vzorů bude pro vaši stěrku ten pravý?

Zažijte luxusní stěrky na vlastní oči.

Chcete vidět luxusní stěrky v ploše, sáhnout si na ně a nechat na sebe působit jejich osobité styly? Velmi rádi vás provedeme naším showroomem, stačí si domluvit schůzku.

+420 777 299 117 Kontaktujte nás

Realizace