Umělecké realizace

Interiér jako prostor pro umění

Zdi a interiéry vnímáme i jako prostor pro dokonale vyladěná originální umělecká díla. Pro naše abstraktní stěrkované umění si můžete zvolit jemné nebo nápadnější odstíny, barevné tóny, strukturu i kompozici. Rádi si vyslechneme účel, který má daný prostor mít, a dojem, kterým by měl působit. K interiéru potom dokonale dolaďujeme další prvky jako stěrkovaná svítidla nebo nábytek. Často se věnujeme i tvorbě 3D realizací nejrůznějších stylů a podob. Neváhejte se nám ozvat s vašimi představami a sny!

Jak funguje spolupráce při realizaci luxusní stěrky?

1

Telefonická
konzultace

Probereme základní body vašich potřeb a představ, ať už máte zcela jasno nebo teprve hledáte inspiraci.

2

Návrh

Na přání dáme vašim plánům jasnější podobu, a to pomocí kompletního nebo částečného návrhu interiéru, který může vedle nástěnné dekorace nebo podlahové stěrky zahrnovat i nábytek a doplňky. Součástí návrhu je vizualizace, která vám pomůže představit si budoucí výsledek.

3

Výběr materiálu
a vzoru

Co se týče výběru materiálu a vzorů, v tomto případě přistupujeme ke stěně jako k čistému plátnu, podobně je to i u 3D objektů. Vyslechneme si vaši představu ohledně kombinace struktur, barev a vzorů, které potom kreativně zpracujeme

4

Zednická
příprava

Poté už se vrhneme na důkladnou zednickou přípravu přímo na místě, abychom si vytvořili vhodný podklad pro stěrku. Zpravidla jde o vyrovnání stěn a rohů (případně schodů) nebo o zpevnění podlahy proti praskání.

5

Realizace

Následující fází je práce na dekorativní stěrce jako takové. Postupujeme pečlivě, precizně a s plným respektem k původnímu návrhu a vašim představám.

6

Dokončení
a předání

Samozřejmostí je pro nás dokonalé začištění a provedení úklidu. Na úplném konci vám hotové dílo předáme.

Zažijte naše umění na vlastní kůži.

Stavte se v našem showroomu a nechte na sebe působit úžasný svět našich uměleckých realizací v podobě jedinečných dekorativních stěrek, benátských štuků a dalších ryze originálních dekorací na zeď i do prostoru!

+420 777 299 117 Kontaktujte nás

Realizace